10 Opolska Brygada Logistyczna
XIV Halowe Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych.
14.03.2013
14.03.2013. Zawoja. Rozegrano XIV Halowe Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w futsalu.

Po raz pierwszy udział w turnieju wzięła reprezentacja Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Aż pięciu zawodników 10 Blog wchodziło w skład reprezentacji Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych.
11. Kierownik drużyny: kpt. Jarosław KORYCKI
W swoim debiucie reprezentacja Inspektoratu Wsparcia uplasował się na piątym miejscu. To bardzo dobre miejsce zważywszy na bardzo wysoki poziom rywalizacji oraz liczbę startujących zespołów. W mistrzostwach wzięło udział 12 zespołów. Rozegrano 31 meczów, w których strzelono 234 bramki.
Mistrzowie Polski Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej Łódź w finale pokonała Reprezentację Śląska Państwowej Straży Pożarnej 5:3. Obie drużyny zachwyciły grając finezyjny futsal na bardzo wysokim poziomie. Trzecie miejsce przypadło drużynie Straży Miejskiej m. Stołecznego Warszawa, która wygrała z 10 Brygadą Kawalerii Pancernej Świętoszów 6:5.
Tak więc, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej Łódź została MISTRZEM POLSKI na 2013 rok.